Fantarium24 Besiktas Giresunspor urmăriți meciul live Justin TV fără parolă Selcuk Sports Bjk Giresun link vizionare live

Urmăriți transmisia live la Fantarium Besiktas Giresunspor, urmăriți linkul live Sifresiz Selcuk Sports Bjk Giresun

Liderul Beşiktaş îl va înfrunta pe teren pe Giresunspor în cea de-a 28-a săptămână a Spor Toto Super League. Giresunspor are mâna de sus în meciurile pe care Beşiktaş le-a jucat cu Giresunspor în Superliga în ultimii ani. Fanii care doresc să urmărească meciul Beşiktaş Giresunspor în direct caută cum să urmărească meciul BJK Giresun live gratuit. Selcuk Sports Besiktas Giresunspor urmăriți live meciul Bein Sports 1 Justin TV Freeze Fantarium24 Netspor Bjk Giresun vizionați live link ilegal. Când va fi transmis în direct meciul Beşiktaş Giresunspor?

Selcuk Sports Besiktas Giresunspor pentru a urmări meciul în direct

KadıköyBeşiktaş, care a schimbat echilibrul ligii prin răsturnarea lui Fenerbahçe în Turcia, va găzdui Giresunspor pentru a-şi mări seria de victorii la 5 jocuri. Când este meciul Beşiktaş-Giresunspor, la ce oră, pe ce canal? Răspunsurile la întrebări, posibilele 11 și detalii înainte de meci sunt în știrile noastre. KadıköyBeşiktaş, care a învins-o pe Fenerbahçe cu 4-2 şi şi-a ridicat moralul, îl va găzdui pe Giresunspor în cea de-a 28-a săptămână a Superligii. Elevii Şenol Güneş mizează să prindă pentru a doua oară în acest sezon o serie de 5 meciuri învingându-l pe reprezentanta Mării Negre. Cu efectul victoriei lui Fenerbahçe, suporterii sunt așteptați să umple complet stadionul în această seară.

Fani24 Besiktas Giresunspor meci de meci live

Beşiktaş şi Giresunspor se vor înfrunta pe Stadionul Vodafone Park în cea de-a 28-a săptămână a Super League Spor Toto. Arbitrul Atilla Karaoğlan va fluieră în lupta dintre cele două echipe care va începe la ora 20.30. Ceyhun Sesigüzel și Abdullah Bora vor fi asistenții lui Karaoğlan. Sarper Barış Saka va fi al 4-lea arbitru al meciului, în timp ce Özgür Yankaya va sta pe scaunul VAR în meci. Volkan Bayarslan și Süleyman Özay îl vor însoți pe Yankaya în AVAR.

Justin TV Besiktas Giresunspor Urmărește meciul live link

Starul Camerunean Alb-Negru, Vincent Aboubakar, a început lent al treilea mandat la Black Eagle. Atacantul experimentat, care a tăcut în primele 4 meciuri, și-a lăsat amprenta în ultimele 4 meciuri. Jucătorul de succes, care și-a arătat calitatea cu 4 goluri împotriva lui Ankaragücü, Bașakşehir, İstanbulspor și Fenerbahçe, plănuiește să marcheze un gol împotriva lui Giresunspor în această seară.

Urmărește meciul lui Besiktas Giresunspor la Selcuk Spor TV.

Continuându-și apariția efectivă în munca de echipă desfășurată pe parcursul săptămânii, numele își propune atât să aducă victoria echipei sale, cât și să mărească numărul de puncte la 5 la rând cu golurile pe care le va marca astăzi. Antrenorul Şenol Güneş are mare încredere în Aboubakar înainte de meciul din această seară... Antrenorul experimentat va juca pe linie ofensivă; batalie epica

Besiktas GIRESUNSPOR La ce oră va fi transmis meciul în direct?

Meciul Beşiktaş-Giresunspor, care se va disputa la Vodafone Park în această seară şi va începe la ora 20.30, va fi transmis în direct pe beIN Sports 1. Urmărirea scorului live din cele 90 de minute, care va fi regizat de Atilla Karaoğlan, va fi în știrile noastre.

Beşiktaş-Giresunspor probabil 11s:

Besiktas: Mert, Onur, Saiss (Necip), Colley, Masuaku, Redmond, Salih, Hadziahmetovic, Gedson, Cenk, Aboubakar

GIRESUNSPOR: Ferhat, Alper, Arias, Perez, Hayrullah, Borja, Mejia, Gorkem, Mert, Savicevic, Bajic

Besiktas 2-1 Giresunspor comentariu live al meciului

3′ Cenk Tosun a făcut o lovitură bună cu capul, dar portarul Ferhat a dominat cu ușurință mingea care a căzut asupra lui.

5′ Cu golul lui Nathan Redmond, Ferhat a recăpătat controlul balonului.

10′ Există tensiune între Alexis Perez și Vincent Aboubakar. Aboubakar a reacţionat la intervenţia lui Perez. Tensiunea nu a crescut cu intervenția altor jucători.

13′ Atac mare al lui Redmond, Cenk Tosun a șutat greu, dar mingea s-a îndepărtat de sus.

21′ Rijad Bajic înscrie pentru Giresunspor. Bajic, care a întâlnit mingea în suprafața de pedeapsă, a reușit să-l urmărească pe Mert Günok.

23′ Vincent Aboubakar șutează dintr-o poziție foarte bună, dar nu-l poate învinge pe Ferhat Kaplan.

30′ Cenk Tosun îl întâlnește pe portarul aflat cu mult în spatele apărării. Portarul Giresunspor, Ferhat Kaplan, a făcut două salvari din prima poziţie în 8 minute.

34′ Cenk Tosun accidentat nu a putut continua jocul. A fost înlocuit de Gedson Fernandes.

37′ Beşiktaş a câştigat un penalty. Alexis Perez a intervenit în mingea pe care a vrut să o umple Salih.

39′ Vincent Aboubakar a trimis mingea în diferite cornere cu portarul din penalty.

42′ Rachid Ghezzal întâlnește mingea.

45+1′ Jucătorul Giresunspor, Alper, a dat cu capul o poziţie liberă cu mingea de set, dar mingea a mers prost.

45+2′ Kuwas primește cartonaș galben după obiecții puternice.

45+5′ Aboubakar degajează plasa din diagonala dreaptă. Atacant camerunez, a stat în fața lui Alexis Perez la Giresunspor și s-a bucurat de poartă. A existat tensiune între cei doi jucători în prima parte a meciului.

Urmărește meciul de la Selçuk Sports Beşiktaş Giresunspor în direct Taraftarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Free Bein Sports Bjk Giresun vezi meciul de la selcukspor Urmărește meciul de la Beşiktaş Giresun Urmărește meciul de la Besiktas în direct Urmărește meciul de la Besiktas în direct Justin tv Autentificare gratuită Besiktas24 Giresun Bjk Watch Giresun urmăriți meciul de la Bein Sports Bjk Giresun Kralbozguncu Netspor Selcuk sport tv hd Bjk Giresun ceas necriptat jestyayin Donmadan Beşiktaş Giresunspor urmăriți live Netspor Bjk Giresun meci Beşiktaş Giresunspor bein sport hd Justin Selvçukspor live tvçubspor

Fani24 Besiktas Giresunspor Urmăriți meciul live, urmăriți scurgeri gratuite gratuite, urmăriți Justin TV, Jojobet TV, Matbet gratuit meci Urmăriți meciurile live Fantarium24 Beşiktaş Giresunspor, urmăriți scurgeri gratuite gratuite, urmăriți Justin TV, Jojobet TV, meciuri Matbet gratuite