Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü urmăriți meciul în direct Selcuk Sports Fb Ankara vizionați linkul live

Fantarium Fenerbahce Ankaragucu urmăriți streamul live Selcuk Sports Sifresiz Fb Ankara link de vizionare live

Fenerbahce va înfrunta echipa Baskent MKE Ankaragücü în cea de-a 29-a săptămână din Super League Spor Toto. Deși Galatasaray a câștigat meciul de ieri în Superliga, Fenerbahce trebuie să câștige meciul, deși reduce șansele campionatului. Fanii care doresc să urmărească meciul Fenerbahce Ankaragücü în direct caută cum să urmărească gratuit meciul FB Ankara live. Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü urmăriți meciul live Bein Sports 1 Justin TV Vizionați meciul Fenerbahce fără îngheț Fantarium24 Mekan TV Netspor Fb Ankara vizionați în direct link ilegal. Când va fi transmis în direct meciul Fenerbahçe Ankaragücü?

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragucu urmăriți meciul în direct

Fenerbahçe va găzdui Ankaragücü în cea de-a 29-a săptămână a Süper Lig. Echipa lui Jorge Jesus, care l-a doborât pe Karagümrük după ce a pierdut în derby-ul de la Beşiktaş, va urmări o serie în terenul gazdei. În săptămâna în care liderul Galatasaray a câștigat, Galbenul Lacivertliler nu a suportat pierderea de puncte. Echipa Baskent, al cărei moral a crescut odată cu victoria Istanbulspor, a jucat primul meci. KadıköyEl vrea să continue. Când este meciul Fenerbahçe-Ankaragücü, la ce oră, pe ce canal? Răspunsurile la întrebări și detaliile înainte de meci sunt în știrile noastre.

Selcuk Spor TV Fenerbahce Ankaragücü urmăriți meciul

Ankaragücü, care a fost oaspete de la Fenerbahçe sub conducerea lui Jorge Jesus, a cărui serie neînvinsă de 7 meciuri s-a încheiat în derby-ul de la Beşiktaş şi l-a învins pe Fatih Karagümrük cu 2-1 în meciul de care a rămas în urmă săptămâna trecută, a pierdut 57 de puncte pe teren. drum. Liderul Galatasaray nu a avut răbdare pentru săptămâna în care au câștigat. Echipa lui Baskent, care a avansat în semifinale învingând Trabzonspor în cupă, a învins pe teren propriu Istanbulspor cu 3-2 și a obținut 28 de puncte ieșind din linia de tir. Echipa lui Tolunay Kafkas își va continua debutul prin împiedicarea adversarului lor dur.

Fenerbahçe și MKE Ankaragücü se vor înfrunta pe stadionul Ülker în cea de-a 29-a săptămână a Spor Toto Super League. Arbitrul Atilla Karaoğlan va fluieră în lupta dintre cele două echipe care va începe la ora 20.30. Serkan Ok și Esat Sancaktar vor fi asistenții lui Karaoğlan. Al 4-lea arbitru al meciului va fi Hüseyin Göçek, în timp ce Erkan Engin va sta pe scaunul VAR în meci. Bahattin Şimşek şi Süleyman Özay îl vor însoţi pe Engin în AVAR.

Fani24 Fenerbahce Ankaragucu meci de meci live

Altay Bayındır a fost eliminat din echipa de meci

Jorge Jesus nu va putea beneficia de mulți dintre jucătorii săi împotriva lui Ankaragücü, ca în ultimele săptămâni. Ferdi Kadıoğlu nu va putea juca în această seară, deoarece are cartonaș galben suspendat în meciul de la Karagümrük. Lincoln și Luan Peres sunt încă răniți. Altay Bayındır, care suferea de dureri de spate, a fost, de asemenea, eliminat din echipa de meci. Deși Batshuayi, Oosterwolde și King au început să lucreze, acești 3 jucători nu sunt de așteptat să fie în pericol în fața lui Ankaragücü.

Justin TV Fenerbahce Ankaragucu Urmărește meciul live link

A avea prea multe nume în suprafața de pedeapsă de la Fenerbahçe îi dă bătăi de cap pe Jorge Jesus în fiecare săptămână. Ferdi și-a văzut în cele din urmă al 4-lea cartonaș și a fost suspendat. Înaintea meciului din această seară sunt Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Osayi-Samuel, Miha Zajc, Willian Arao, Emre Mor și Enner Valencia. Dacă acești 7 jucători primesc un cartonaș, nu vor putea participa în liga împotriva lui Bașakșehir.

La Fenerbahce, accidentarea lui Batshuayi a fost mai presus de toate cea care a bulversat toate planurile lui Jorge Jesus. Antrenorul portughez, care s-a încercat constant pe linie ofensivă în lipsa belgianului, nu a putut obține performanța dorită. De asemenea, galben-albaștrii au avut o poziție dificilă împotriva lui Karagümrük. Din acest motiv, este de așteptat ca Isa să facă o schimbare în fața lui Ankaragücü.

Fenerbahce Ankaragücü La ce oră va fi transmis meciul în direct?

Meciul Fenerbahce-Ankaragücü, care va începe la ora 20.30 în această seară și se va disputa pe Stadionul Ülker, va fi transmis în direct pe beIN Sports 1. Urmărirea scorului live din cele 90 de minute, care va fi regizat de Atilla Karaoğlan, va fi în știrile noastre.

Meciul Fenerbahce-Ankaragücü este posibil 11

Urmărește meciul Fenerbahce Ankaragucu în direct

Fenerbahce: İrfan Can, Samuel, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Arda, Rossi, Valencia, Pedro

Ankaragücü: Gökhan, Malcuit, Radakovic, Mujakic, Hanousek, Taylan, Diack, Emre, Zahid, Beridze, Sowe

Fenerbahce 1-1 Ankaragucu comentariu live al meciului

85′ PENALTI | Fenerbahce a câștigat un penalty. Ezgjan Alioski a trimis mingea în suprafața de pedeapsă, în timp ce İrfan încerca să se ridice la minge, dar intervenția lui Matej Hanousek a rămas pe teren. Arbitrul Atilla Karaoğlan a arătat punctul de penalty.

81′ GOL | Ankaragücü a luat conducerea cu 1-0 cu golul lui Ali Sowe. În atacul de la Ankaragücü care se dezvoltă rapid, Lamine Diack i-a lăsat-o lui Ali Sowe, care stătea în spatele apărării. İrfan a luat lovitura față în față. Urmărind bine mingea, Sowe a scăpat mingea în poarta goală și și-a luat echipa cu 1-0 în avantaj.

50′ Rossi a lovit în diagonală mingea căzută de Pedro. Mingea a ajuns la portarul Gökhan Akkan.

45+1′ İsmail Yüksek de la Fenerbahce este avertizat pentru fault lui Taylan Antalyalı.

45′ Samet a scos din stânga lovitura de colț folosită de Arda Güler. Mingea a revenit din bară.

44′ Arda Güler scoate 3 jucători din joc în același timp și îi aduce față în față. Portarul Gokhan nu a permis golul.

43' Apărarea Fenerbahce a salvat lovitura de colţ folosită de Emre Kılınç. Stelios Kitsiou a lovit mingea care se învârte, dar mingea a trecut peste vârf.

41′ Lovitura de colț a lui Arda Güler l-a lovit cu capul lui Szalai. Mingea a sărit în bară.

38′ Stelios Kitsiou i-a pasat mingea lui Ghayas Zahid în interiorul suprafeței de pedeapsă. A șutat imediat, dar mingea a lovit apărarea și a intrat în corner.

37' Arda Güler îi dă o pasă elegantă lui Zajc în atacul rapid al lui Fenerbahçe. Zajc i-a lăsat-o lui Serdar lângă el. Șutul de la mijlocul lui Serdar a mers către portarul Gökhan.

28′ Jorge Jesus a profitat de timp pentru a-i suna pe Miha Zajc, İsmail Yüksek și Arda și le-a spus ce vor.

22′ Attila Szalai trimite o minge sus în spatele apărării. Steagul ofsaidului este ridicat pentru Enner Valencia.

8′ Arda Güler îl lovește pe portarul Gökhan cu o lovitură puternică din afara suprafeței de pedeapsă. Lovitura cu capul lui Samet a lovit colțul folosit de Arda. Stelios Kitsiou a măturat mingea de pe linie.

5′ Văzând că Stelios Kitsiou avea un accesoriu la ureche, arbitrul l-a avertizat pe jucător. Stelios Kitsiou și-a scos și el cercelul și l-a aruncat pe marginea terenului.

1′ Primul fluier a venit în lupta grea.

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü urmăriți meciul în direct Fantarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Unencrypted Bein Sports Fb Ankara vizionați selcukspor tv în direct urmăriți meciul Fenerbahce Ankara Urmărește meciul Fenerbahce în direct Justin tv Fenerbahce Ankara supporterium24 Autentificare pe Twitter Autentificare gratuită Fb Angüadkara meciul Fb Ankara Kralbozguncu Netspor Selcuk sport tv hd Fb Ankara ceas necriptat jestyayin Frozen Fenerbahce Ankaragucu meci live

Fani24 Fenerbahce Ankaragucu Urmăriți meciul live, urmăriți scurgeri gratuite gratuite, urmăriți Justin TV, Jojobet TV, Matbet gratuit meci Urmăriți meciul live Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü, urmăriți scurgeri gratuite gratuite, urmăriți Justin TV, Jojobet TV, meciuri gratuite MatbetTaraftarium24 Fenerbahce Ankaragücü Urmărește meciul live, urmăriți gratuit scurgeri, Justin TV Vizionați, Jojobet TV, meci gratuit Matbet