Camioane și garaj TIR intră în serviciu

camion și garaj de tractor sunt în serviciu
camion și garaj de tractor sunt în serviciu

📩 06/11/2018 10:48

Funcționarea autovehiculului pentru camioane și camioane, finalizată de municipalitatea metropolitană Denizli pentru a preveni parcarea neregulată a camioanelor și camioanelor în centrul orașului și pentru a relaxa traficul orașului, a fost transferată către Asociația de asistență și solidaritate a transportatorilor Denizli.

Municipalitatea metropolitană Denizli, care a implementat servicii imense de transport pentru a ușura traficul și pentru a călători mai confortabil pentru cetățenii din Denizli, a finalizat recent proiectul de garaj pentru camioane și camioane de care orașul are nevoie de mult timp. Odată cu proiectul, camioanele și camioanele care provoacă parcări neregulate în centrul orașului și afectează în mod negativ traficul orașului din cauza aspectului și a aglomerației lor proaste vor avea o zonă de parcare regulată. Protocolul de transfer a fost semnat pentru camionul și garajul camioanelor care vor fi puse în funcțiune în curând. Primarul municipalității metropolitane Denizli Osman Zolan, secretarul general adjunct Aytaç Turgut, președintele Camerei de Comerț Denizli Uğur Erdoğan, șeful departamentului imobiliar și expropriere Halil İbrahim Kașlıköse, șeful Asociației de Asistență și Solidaritate a Transportatorilor Denizli Feridun Fikri Akyol și persoanele însoțitoare au participat la ceremonia de protocol. Primarul municipalității metropolitane Denizli, Osman Zolan, a declarat că au realizat încă o premieră în Denizli cu garajul pentru camioane și camioane și a spus: „Am făcut un protocol comun la punctul de operare al garajului pentru camioane și camioane pe care l-am dorit de mulți ani”.

Nu va exista parcare pe camioane și remorci pe străzi

Președintele Osman Zola, „în fața punctului de deschidere a acestui loc este în sectorul de afaceri, Denizli și Asociația Solidaritatea Transportatorilor și Denizli, dorim să efectueze cu Camera de Comerț. Să sperăm că atunci ei nu vor parca pe camion stradă și remorcă „, a spus el. Anterior drum în camion sunt obligați să rămână și șoferii de camioane, de asemenea, președintele Osman Zola care să precizeze că confortabile locuri nu „stau în cazul în care frații noștri de driver, zone sociale pentru a răspunde la orice nevoie, cum ar fi zonele de luat masa, am finalizat, de asemenea. Ambele camioane și șoferii de camioane, precum și străzile orașului nostru vor fi mai luminoase în camion și remorca noastre vor fi confortabil. Mult noroc pentru comercianții noștri de transport și oamenii de afaceri

„Proba a avut un proiect în Turcia“

Pe de altă parte, președintele Camerei de Comerț Denizli, Uğur Erdoğan, a mulțumit primarului municipalității metropolitane Denizli, Osman Zolan, și a spus: „Credem că un proiect care a constituit un exemplu pentru Turcia va contribui la industria noastră într-un mod foarte serios. În același timp, credem că va contribui foarte serios la viața socială din Denizli. Denizli avea o asemenea nevoie. Aș dori să-i mulțumesc pentru că a adus orașului nostru un spațiu de locuit foarte confortabil, demn de țara noastră, Denizli”, a spus el.

"Vom lucra la dezvoltarea transportului în Denizli"

Asociația Președintele Akyol, primarul Osman Zolan a spus că, odată cu construcția instalației efectuează un loc de muncă uimitoare în Turcia, „Am fost în interior pentru mai mulți ani, un astfel de efort, ne-am confruntat cu o astfel de investiție la un moment dat ne așteptăm mai puțin. Cât de mult vă mulțumim ca o asociație. Dumnezeu dorește, deschizând cât mai curând posibil, Denizli va lucra la dezvoltarea transportului, a spus el. După discursuri, a fost semnat protocolul de transfer.

 

Fii primul care comenteaza

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*