Investiție de 450 de milioane de euro în centrul de schi Erciyes

milioane de euro investiții în stațiunea de schi erciyes 450
milioane de euro investiții în stațiunea de schi erciyes 450

Centrul de schi Erciyes sa întâlnit cu agenții de turism din Istanbullu

Una din putinele statiuni de schi din lume pentru centrul de schi Kayseri Erciyes, 2023 450 milioane de ani va gasi investitia care va fi facuta.

Centrul de schi Erciyes, 200 milioane de euro până la data de investiții și investiții continuă să înregistreze că Kayseri Erciyes Inc Președinte al Consiliului de AdministrațieDr. Murat Cahid Cıngı, a declarat:

"Suntem una dintre cele mai mari stațiuni de schi din lume. Până în prezent, mai mult de 200 de milioane de euro au fost investite în Erciyes. aproximativ 6 21 de mii de paturi de hotel pentru a se face prin investiții din sectorul public și privat care urmează să fie efectuate în perioada următoare până la 2023 ani 450 milioane de euro Erciyes Centrul de schi pentru a găsi investiții care urmează să fie făcute „, a spus el.

Din Germania în Rusia, din Polonia în Italia, peste tot în lume, din China în Japonia kayaksever și schiori, Murat Cahid Cıngı explicand ca au primit de iarnă Centrul de Erciyes acest an (2018 / 2019) despre 2 sezonului de schi milioane de oameni de la 250 din Erciyes au declarat că intenționează să găzduiască.

Situat în Superbowl mondial în sporturile de iarnă centre Erciyes Centrul de iarnă, în special în țara noastră și a subliniat că a arătat un mare interes în lumea din jurul tinerilor și studenților Murat Cahid Cıngı „De exemplu, un bilet de o zi 50 de euro în Austria, 55 pe Erciyes. Patinoarele, ofera echipament tehnic, datorită calității și nu despre ori 10 mai economic, foarte curând vom fi în poziția de prim în sporturile de iarnă, în special a tinerilor „, a spus el.

Centrul de schi Erciyes se întâlnește cu agențiile de turism din Istanbul

In fiecare an, a avut loc în mod tradițional la Istanbul "Kayseri Erciyes Ski Center și Prezentare" conferință, marți, noiembrie 20, Artas Group a avut loc la BW Citadel Hotelul găzduit pe site. Asociația Hotelierilor din Turcia (TÜROB) Director general Ismail tașdemir, Erciyes Inc Președinte Dr. Murat Cahid Cıngı, de coordonator Artas Turism Investment Group condimente Recep, inclusiv la Istanbul și Kayseri a constatat că funcționarii cu participarea intensă a fost organizat de o agenție de turism.

Rezultatele activităților promoționale sunt plătite într-un timp scurt

Coordonatorul investițiilor în turism din Grupul Artaș, Recep Arifoğlu, care a ținut discursul de deschidere al reuniunii, a declarat:

„Perla noastre Kayseri anatolian, cu 6 mii de ani de istorie, cultura, gastronomia, industria, comerțul, Sultansazligi Bird Sanctuary, Kapuzbașı Falls și are un potențial foarte bogat cu Erciyes Centrul de schi. Centrul de schi Erciyes, este adevaratul centru al sporturilor de iarnă, cum ar fi cele europene, sunt printre liderii mondiali in stațiuni de schi. Kayseri guvernator, Municipalitatea Kayseri Metropolitane, guvernele locale, Erciyes Inc., Turkish Airlines Kayseri, Kayseri, turism și unitatea profesională a rezultatelor noastre de activități de promovare pe care le desfășurăm cu TÜROB, a dat o scurtă perioadă în bani. Atât Centrul de schi Erciyes, precum și destinații constând din Capadocia a fost intens interes de către operatorii turistici străini, de călătorie au fost acoperite de către operatori. Încercăm să contribuim la aceste frumuseți cu culori noi. Cu toate acestea, turiștii din țările din apropiere nu au descoperit orașul nostru, în cooperare se străduiește să atragă aceste frumuseti va fi cea mai bună contribuție putem face în acest oraș. Hotelul nostru Radisson Blu din Kayseri se situează pe locul al doilea printre oaspeții hotelului Radisson Blu ca valoare a mărcii. În plus, valea se deschide la Istanbul suntem de planificare pentru a deschide un nou hotel Radisson Blu pe ușile noastre Vadistanbul ianuarie 2019 „, a spus el.

Erciyes nu caută exemple în lume și în Europa

Un discurs în cadrul reuniunii Asociației Hotelierilor din Turcia (TÜROB) Directorul general Ismail tașdemir, el a spus:

„Este nevoie de noi destinații și noi produse pentru sustenabilitatea turismului țării noastre. Oaspeții care vin în țara noastră vor să descopere noi destinații. Răspândirea turismului în Anatolia capătă o importanță deosebită. Am fost la Kayseri de multe ori. Erciyes nu caută exemple în lume și în Europa. Am participat la activități promoționale în Ucraina, Cehia și Orientul Mijlociu. Mulți factori, cum ar fi Centrul de iarnă Erciyes, bogăția istorică și culturală a orașului Kayseri, hoteluri, inclusiv Radisson Blu Hotel Kayseri și Cappadocia, adaugă valoare la faptul că regiunea este o destinație turistică de clasă mondială.”

Planul Masterat pentru turismul Erciyes este alcătuit din secțiuni 3

Furnizarea de informații despre activitatea desfășurată în Centrul de schi Erciyes Murat Cahid Cıngı, planul de masterat pentru turismul Erciyes constă în părțile 3, spunându-le, și-a continuat discursul:

X Potrivit cercetărilor geologice, Muntele Erciyes are aproximativ 1 de milioane de ani. După cum am menționat mai devreme, a fost făcută o investiție de peste 200 de milioane de euro. Infrastructura Turcia schi cele mai dezvoltate, și „sistemul de luare de zăpadă artificială“ au. Ultima noastră de kilometri 100 de pârtii de schi în diferite grade de dificultate, teleschiuri, telecabine, telecabinele printre localnici ca „telecabinei cunoscut sub numele de“ În plus față de instalația mecanică; fanfara (magie covor), zone de joacă pentru copii, zone de învățământ, cum ar fi activități de agrement zone de schi antiderapantă pentru a hrăni copilul lor ascensoare, snowtubing, este ca și cum urca pereții instalațiilor noastre. Suntem unul dintre cei mai bine gestionați munți din lume. Master Plan de Turism Erciyes; Centrul de schi Erciyes, 6 este un oraș Kayseri de o mie de ani și Cappadocia, inclusiv secțiunile 3. Ca Kayseri Erciyes AȘ, descriem Erciyes și potențialul turistic de iarnă al țării noastre în cadrul întâlnirilor și târgurilor noastre de peste mări. Radisson Blu Hotel continuă să promoveze orașul nostru și țara noastră în Kayseri cu sentimente naționale

Artas Group Turismului Ministrul de Investiții Coordonator Recep Arifoglu, Manager de Radisson Blu Hotel Kayseri General Burak Aydin, manager Radisson Blu Hotel Vadistanbul General Atakan Anderson, BW Plus Hotel President General Manager de Atacama Yucel, Manager de BW Citadel Hotel General Aytekin Putere, Avrupa Residence Suites General Ercan Echipa lui Yilmaz, Team Artas Group, a fost implicată activ în agențiile de turism din Istanbul și Kayseri.

Fii primul care comenteaza

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*