Karaosmanoğlu: „Deschidem un drum nou sub pământ în Darıca”

Ne mișcăm o cale nouă sub pământ
Ne mișcăm o cale nouă sub pământ

Uniunea Municipalitatilor Mondiale din Turcia (TDBB) și Kocaeli Mitropolitul primarul Abraham Karaosmanoğlu, Millet a vizitat Asociația Eskișehir. Președinte al Asociației cu invitat Tagged Karaosmanoğlu de Ceylan Rock Darica Primar Karabacak Sukru și președintele partidului AK District Muzaffer Mustata, menționând importanța organizațiilor societății civile, oamenii din centrul politicii și servicii și-a exprimat încă o dată.

"Frumosul frumos căutăm frumosul dariu"
Kocaeli, acum că atenția tuturor este tras și afișate ca exemple de orașe Președintele Karaosmanoğlu a zis Eskișehirlilerin, „Astăzi, orașul nostru a accesat la această ordine, prin aceea că există munca poporului nostru și societatea noastră civilă“, a spus el „degetele Sure fiind într-un oraș care este prezentat, de asemenea, aduce unele responsabilități. În serviciile oferite cetățenilor, trebuie să ridicăm bara continuu. Dacă veniți la Kocaeli în mințile orașelor de marcă, trebuie să ne continuăm succesul și să continuăm să inovăm fără să încetinim. Nu trebuie să mergem prea departe, trebuie să ne uităm la Darıca. Cartierul Darıca, este echipat cu servicii pentru a evoca multe centre provinciale. Era un centru de atracție cu promenada și promenada unde dansau verde și albastru. În infrastructură și urbanizare, prezentăm un exemplu remarcabil de municipiu, planificat în funcție de cerințele vârstei

"AJUTĂ TOATE TERITORII ȚĂRILOR NOASTRE CU STARUL ȚĂRII NOASTRE"
Fericit în acest mod este de servicii foarte importante pe care le obține în 2004 pentru a crea un oraș în care oamenii trăiesc, care au menționat că au implementat primarul Mitropolitul Abraham Karaosmanoğlu, „orașe Brand, ne gândim separa populația și orașul în timp ce clădirea. Proiectele pe care le-am implementat au fost planificate atât pentru oraș, cât și pentru locuitorii săi. Am făcut toate districtele noastre, Kocaeli și districtele noastre, steaua strălucitoare a țării noastre. Continuăm să adăugăm valoare orașului. Partidul AK acordă importanță creșterii economice la nivel local, precum și țării AK.

IM Vom furniza un transfer către cetățenia noastră "
Primul pas al metrou Kocaeli în zona industrială organizată Gebze - linia de metrou Coasta Darica, baza Marii Adunări Naționale a Turciei, președintele Binali, fulgerul a fost aruncat și într-o ceremonie la care a participat președintele Karaosmanoğlu, adăugând că „istoria municipalității metropolitane Kocaeli va fi cel mai mare proiect de investiții gigant Kocaeli, Nu. Metroul va fi unul dintre orașele din Turcia. Am început o afacere importantă pentru țara noastră, cu o investiție totală de 5 miliarde de lire. Linia de metrou Gebze OSB-Darıca Coast, pentru care am pus bazele, va fi primul pas al metroului Kocaeli. Am început să ne mutăm sub cartierul nostru Darica. Deschidem un nou drum subteran în Kocaeli și Darıca. Metroul nostru va asigura transportul confortabil pentru cetățenii noștri. Zona noastră industrială organizată din Turcia este esența economiei. În fiecare dimineață, aproximativ 1 milion 300 mii de oameni se îndreaptă spre orașul nostru din Istanbul pentru ore suplimentare. Acești cetățeni se întorc la Istanbul în fiecare seară. Este o necesitate vitală ca acest flux să continue fără a obosi orașul și forța de muncă să fie scutită de stresul traficului. Metroul nostru ne va salva orașul de oboseală și de stresul traficului din orașul nostru ”.

„VIITORUL NOSTRU Turcia, Istanbul UmUzUndUr“
De la venirea la putere a Partidului AK, organizat industriale zone, Agenții de Dezvoltare Regională, cursuri de formare profesională, cum ar fi numeroase proiecte Exprimându-a prezentat serviciul națiunii primarul Kocaeli İbrahim Karaosmanoğlu, „Sănătatea de apărare, de la educație la descoperire a țării noastre cu răspândirea reformelor în toate domeniile industriei. Municipalitatea a fost, de asemenea, unul dintre subiectele cheie ale acestei mișcări de dezvoltare. Transportul, amenajarea teritoriului, urbanismul au deschis o nouă eră. Viitorul Turcia, Kocaeli, UmUzUndUr. Cu toate acestea, aici am depășit și să încerce să dea cele mai bune servicii este, de asemenea, conaționalii noștri au venit la locul de muncă, vom continua să lucrăm „, a conchis el. Vizita sa încheiat cu o fotografie de suveniruri care comemorează ziua.

 

Fii primul care comenteaza

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*