Descrierea postului: TÜDEMSAȘ Tehnician de Tehnologie Metal primește

TÜDEMSAȘ Tehnician de Tehnologie Metal primește
TÜDEMSAȘ
Termen limită: 30 mai 2014
Data lansării: 21 Mai 2014

Termeni generali și note

CEREREA VA APLICA CANDIDATI PENTRU ATENȚIE; numai în CUMPĂRĂTORI REZIDENȚII DIN S CITYVAS ȘI JUDEȚE ȘI SECȚIUNEA RELEVANTĂ A LICEULUI PROFESIONAL (ANUNȚI ÎN ULTIMUL) LICENȚI CARE POT APLICA. POATE APLICA PRIN ADRESA INTERNET ISKUR.GOV.TR. PROCESUL JURIDIC AL INSTITUȚIEI ȘI AL INSTITUȚIEI PUBLICE SOLICITATE ȘI STABILIREA INVALIDĂRII APLICĂRII ȘI ANULĂRII PROCESULUI DE RECRUTARE AL ORICEI ÎNREGISTRARE SAU ÎNREGISTRARE. REZULTATELE EXAMENULUI DE SELECȚIE PERSONAL PUBLIC 10 (KPSS) VOR FI VALABILE ȘI VOR FI ACCEPTATE CERERILE CANDIDATILOR CARE AU PUNCTE DE 2012 PUNCTE ȘI PESTE DIN 2012 KPSSP94. CANDIDATII CARE SOLICITĂ CERERILE ȘI SUNT ÎN LISTA FINALĂ, STATUTUL EDUCAȚIONAL, EXPERIENȚA, STAREA PRIORITĂȚII, CERINȚELE DE LIMBĂ STRĂINĂ etc. ÎNAINTE DE EXAMENUL SCRIT SAU ORAL, INSTITUȚIA PUBLICĂ SOLICITATĂ ȘI ORGANIZAREA TREBUIE SĂ PRESENTE CONDIȚIILE LOR. CELOR CARE NU POT DOCUMENTA ACESTA STARE SAU NU AU ORICE DECLARAȚIE INCORECTĂ vor fi ÎNLĂTURATE DIN LISTA FINALĂ ȘI INCLUSE ÎN LISTA ALTELOR PERSOANE DIN CLASAMENT. EXAMENUL CENTRULUI NAPLICABIL DE LA CONTACT (PRIORITATE din) APLICAȚII DE LA CANDIDATII ÎN ISTORIA DOCUMENTULUI PRIORITAR PRIN CEREREA NUMĂRUL DE FIGURĂ NU VA DEPĂȘI TREI SOLIDI (PRIORITATEA PENTRU SOLICITANȚI COMPLET ÎN DREPTUL LEGII MINERII). CERERILE vor fi acceptate în următoarea zi lucrătoare, când ultima dată a cererii ar putea fi cu o sărbătoare oficială. DOAR O SOLICITARE DE CERERE VA FI ACCEPTATĂ ÎN CONFORMITATE CU PREFERINȚA CĂUTĂTORULUI DE LOCURI, CARE ACEEAȘI INSTITUȚIE PUBLICĂ ȘI ORGANIZARE SE ADAPTĂ MAI MULT DE O CERERE DE MUNCĂ. NUMELE ȘI ADRESELE CANDIDAȚILOR DIN LISTA FINALĂ A CANDIDATILOR DIN LISTA FINALĂ, CARE SE VOR ORGANIZA CĂ NUMĂRUL DE CERERI ÎNCEPE DE LA CEL MAI ALT SCOR AL CANDIDATILOR CARE SE APLICĂ ÎN DOMENIUL DE APLICARE AL CENTRULUI LOCUL ȘI TIMPUL EXAMENULUI SCRIT SAU ORAL PERSOANELOR CARE AU FOST DECLARAȚI LA LOCUL DE MUNCĂ vor fi notificate în scris de către INSTITUȚIA PUBLICĂ SOLICITATĂ ȘI ORGANIZAREA. DINTRE CELOR CARE AU DREPT DE PRIORITATE, NU CONTACTAȚI ANGAJATORULUI LA CERERILE DE MUNCĂ CONTINUĂ SAU TEMPORARE CARE AU CEREREA, DAR CU EXCEPȚIA MOTIVELOR FORȚALE, CARE NU CONTINUĂ MUNCĂ, REFUZĂ SAU REFUZĂ MUNCĂ. DREPTUL DE PRIORITATE NU POATE FI EXPLOATAT A doua oară. CONTINUĂ (PERMANENTĂ) A INSTITUȚIILOR ȘI INSTITUȚIILOR PUBLICE, ADRESELE PERSOANELOR ÎNREGISTRATE ÎN SISTEMUL DE ÎNREGISTRARE A POPULAȚIEI PE BAZĂ DE ADRESE SUNT CONSIDERATE ÎN CERERILE PENTRU MUNCA PROVIZORIE PENTRU ACEASTĂ CERERE.

Profesie Informații
Profesie Experiență (An) Tipul de învățare
Tehnician Tehnologii Metalice

Informații de învățare
Denumire generală a unității Denumirea generală a departamentului Nivel de învățare
Liceul și Dengi Scoala Metalică Lucrări de învățământ secundar (liceu și echilibru)
Liceu și echilibru Școală Tehnologia metalului Învățământul secundar (liceu și echilibru)
Liceul și Dengi School Cold Metal funcționează în învățământul secundar (liceu și echilibru)
Liceu și oxigen școlar echivalent - sursă de acetilenă Educație secundară (liceu și echivalent)
Liceul și Dengi școala de furnizare a energiei electrice de învățământ secundar (liceu și echilibru)
Școala de înaltă școală și echilibru Școala specializată de educație a resurselor Educație secundară (liceu și echilibru)
Liceul și Dengi școala de oțel secundar de învățământ (liceu și echilibru)
Liceul și Școala Dengi Galvanoteknik Învățământul secundar (liceu și echilibru)

Exam Informații
Examen Categoria Examen Nume Examen Tip Scor minim Scor limită Data înscrierii examenului
Examenul de personal public KPSS KPSSP94 60

Informații despre adresa de serviciu

Localizare: Inland

Cartiere rezidentiale preferate: Divriği, GEMEREK, Gurun, Sleuth, İMRANLI, COIL, KOYULHİSAR, Sivas, Sușehri, ȘARKIȘLA, Yıldızeli, ZARA, AKINCILAR, ALTINYAYLA / Sivas, Doganșar, GOLOVNE, SUA

Alte informații
Tipul angajatorului
Numărul total de afaceri deschise 82
Tipul contractului: Perioada nedeterminată (Permanent)
Mod de studiu cu normă întreagă

Fii primul care comenteaza

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.